Vi er her for å hjelpe! Kontakt oss på kundeservice@dplan.no eller, en av våre dyktige dugnadskonsulenter dersom dere lurer på noe. Vi dekker hele landet!

Jim Andre Stene

Daglig leder/ Salgsleder

922 55 213
jim@dplan.no

May Bente Fossen

Dugnadskonsulent

922 38 007
maya@dplan.no

Jonas Bangsund

Dugnadskonsulent

943 67 535
jonas@dplan.no

Elin Sivertsen Mohn

Dugnadskonsulent

920 37 067
elin@dplan.no

Aleksander Roel

Dugnadskonsulent

911 31 287
aleksander@dplan.no

Asgeir Salamonsen

Dugnadskonsulent

404 93 191
asgeir@dplan

Odin Elias Danielsen

Dugnadskonsulent

odin@dplan.no
911 13 471

Irene Stølan Evjen

Dugnadskonsulent

irene@dplan.no
901 44 151

Chat med oss!

Vi er pålogget!

Vennligst skriv inn navn og e-post:

-
-

Vi er dessverre avlogget!

Bruk skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg så fort vi har anledning.

Takk! Vi har mottatt din henvendelse.
- ×

Få informasjon om dugnader!

Messenger