Vi er her for å hjelpe! Kontakt kundeservice på 913 58 818 eller, en av våre dyktige dugnadskonsulenter dersom dere lurer på noe. Vi dekker hele landet!

Jim Andre Stene

Daglig leder/ Salgsleder

922 55 213
jim@dplan.no

May Bente Fossen

Dugnadskonsulent

922 38 007
maya@dplan.no

Jonas Bangsund

Dugnadskonsulent

943 67 535
jonas@dplan.no

Bente Strøm

Dugnadskonsulent

481 59 966
bente@dplan.no

Siri Kjeldsberg

Kundeservice (0730-1530)

913 58 818
siri@dplan.no

Elin Sivertsen Mohn

Dugnadskonsulent

920 37 067
elin@dplan.no

Trude Myklevold

Dugnadskonsulent

930 34 427
trude@dplan.no

Chat med oss!

Vi er pålogget!

Vennligst skriv inn navn og e-post:

-
-

Vi er dessverre avlogget!

Bruk skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg så fort vi har anledning.

Takk! Vi har mottatt din henvendelse.
- ×

Få informasjon om dugnader!

Messenger